Informacje o egzaminie dla VI roku kierunku lekarskiego

Szanowni Studenci,

egzamin praktyczny dla VI roku kierunku lekarskiego odbędzie się w dniach 28,29,30 czerwca w Centrum Symulacji Medycznych.

Regulamin Egzaminu Końcowego
Projekt egzaminu praktycznego

Nasza jednostka jest odpowiedzialna za przeprowadzenie egzaminu na dwóch stacjach: Wywiad lekarski oraz Przekazywanie niepomyślnych wiadomości.
Materiały nt. komunikacji z pacjentem podczas wywiadu medycznego oraz przekazywania niepomyślnych informacji znajdziecie Państwo w zakładce Materiały dla VI roku kierunku lekarskiego.

W przypadku pytań merytorycznych lub organizacyjnych proponujemy Państwu spotkanie online na platformie Teams dnia 11.06.2021 w godzinach 14:00-15:00. Kod do zespołu zostanie przekazany staroście Państwa roku.
Aby spotkanie przebiegało sprawnie, prosimy bardzo o wcześniejsze przesłanie pytań na adres e-mailowy: joanna.matjanowska@cm.umk.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie [pytania – 6 rok]. Pytania należy przesyłać do dnia 7.06.2021. W przypadku nasunięcia się pytań po tym terminie, rozwiejemy je podczas spotkania online.